بهترین شهر برای خرید ملک در ترکیه کدام است ؟

o 1ac7aidi71ce3p5nbve4671j5h3b 750x422 - بهترین شهر برای خرید ملک در ترکیه کدام است ؟

ترکیه همه ساله پذیرای میلیون ها مهاجر است. در همین راستا همانطور که در مقاله های گذشته گفته شد دولت این کشور قوانین مهاجرتی را تسهیل بخشیده است و اتباع اغلب کشور ها می توانند به راحتی به ترکیه مهاجرت کنند.
یکی از شرایط آسان شده برای اخذ اقامت و شهروندی ترکیه خرید ملک مسکونی در ترکیه می باشد. با خرید خانه در هر کدام از شهر های ترکیه می توان اقامت موقت و قابل تمدید این کشور را اخذ نمود.
از سال ها قبل بسیاری از ایرانیان ترکیه را برای مهاجرت انتخاب کرده اند. پیش بینی می شود در آینده ای نزدیک ترکیه به جمع کشور های اتحادیه اروپا بپیوندد به همین دلیل اغلب ایرانیان تمایل دارند اقامت این کشور را به دست بیاورند تا بتوانند به راحتی به کشور های اروپایی مهاجرت نمایند. در اصل مهاجرت به ترکیه آغاز راه برای مهاجرت به کشور های اروپایی یا آمریکایی است.

 

داشتن انتخاب‌های متعدد در خرید خانه و آپارتمان در ترکیه باعث رونق روزافزون بازار خرید و فروش ملک در این کشور شده است. بنابراین اگر تصمیم به خرید ویلا و آپارتمان در ترکیه را داشته باشید انتخاب‌های زیادی دارید که ممکن است گیج‌کننده باشند؛ بنابراین پیش از اقدام برای خرید ملک در ترکیه باید بدانید که دنبال چه نوع ملک با چه خصوصیاتی هستید.

o 1ac7aidi71ce3p5nbve4671j5h3b 1024x768 - بهترین شهر برای خرید ملک در ترکیه کدام است ؟

شرایط اخذ اقامت و شهروندی ترکیه

راه های زیادی برای اخذ اقامت و شهروندی ترکیه وجود دارد که اغلب آنها بر مبنای سرمایه گذاری می باشد. با سرمایه گذاری های مختلف به راحتی می توان اقامت موقت ترکیه را به دست آورد. دولت ترکیه تسهیلات ویژه ای برای مهاجران و سرمایه گذاران در این کشور تدارک دیده است. به عنوان مثال برای مهاجرت کافیست یک نفر اقدام کند، مجوز اقامت برای خانواده او نیز صادر می شود.
در گذشته شرایط اخذ اقامت ترکیه تا حدی دشوار بود علاوه بر آن مقدار هزینه برای سرمایه گذاری یا خرید خانه نیز بسیار بیشتر از مبالغ حال بود. دولت ترکیه در طی اصلاح اقتصاد این کشور شرایط مهاجرت را تا حدی آسان نمود تا افراد بیشتری دز این کشور سرمایه گذاری کنند. یکی از این اصلاحات کاهش مبلغ سرمایه گذاری می باشد.
از زمانی که دولت ترکیه شرایط مهاجرت را آسان کرده تا به امروز تعداد مهاجران این کشور بسیار زیاد شده است. ایرانیان بعد از اتباع عراقی رتبه دوم را در مهاجرت به ترکیه دارند. همچنین اغلب مهاجران ایرانی ترجیح می دهند سرمایه گذاری را از طریق خرید ملک انجام دهند.
برای اخذ مجوز اقامت و شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک باید خانه ای به قیمت حداقل ۲۵۰۰۰۰ دلار خریداری نمود. جالب است بدانید با تصویب این قیمت میزان خانه های خریداری شده توسط ایرانیان در ابتدای سال ۲۰۱۸ میلادی نسبت به ابتدای سال گذشته افزایش ۴ برابری داشته است. پیش از سال ۲۰۱۸ میلادی برای اخذ اقامت ترکیه، اتباع خارجی باید ملکی به قیمت حداقل ۱ میلیون دلار خریداری می کردند اما همانطور که گفته شد اکنون این قیمت به یک چهارم آن تغییر یافته است. پس اگر شما هم ۲۵۰ هزار دلار دارید می توانید هم اکنون برای اخذ اقامت ترکیه اقدام نمایید. با خرید ملک در ترکیه می توانید اقامت دو ساله این کشور را اخذ کنید بعد از پایان دو سال این دوره قابل تمدید خواهد بود.

sapanca 1.65d7 1024x700 - بهترین شهر برای خرید ملک در ترکیه کدام است ؟

چه نوع خانه و ملکی در ترکیه بخریم؟

پیش از خرید هرگونه ملکی در ترکیه باید در مورد نوع ملکی که قصد خرید آن را دارید و اینکه در کدام منطقه از ترکیه بهتر است ملک موردنظر را بخرید اطلاعات کافی داشته باشید. خرید خانه در استانبول با خرید ویلا در آنتالیا فرق می‌کند. قیمت خرید خانه در مرکز شهر استانبول با حومه استانبول بسیار متفاوت است. مالیات‌های متفاوتی به خرید آپارتمان در ترکیه نسبت به خرید ویلا در ترکیه تعلق می‌گیرد. بنابراین اولین قدم در خرید ملک در ترکیه این است که بدانید چه نوع ملکی مدنظر شماست. گاهی اوقات هم در انتخاب نوع ملک حق انتخاب ندارید و عوامل دیگری تعیین‌کننده هستند که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

خرید خانه در ترکیه با توجه به بودجه

اولین نکته که موقع خرید ملک در ترکیه باید مدنظر داشته باشید قطعا بودجه شما برای خرید است. به‌طور مثال اگر دنبال خرید خانه و آپارتمان ارزان در ترکیه هستید، شهر ساحلی آلتینکام ترکیه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. اما در همان کرانه ساحل مدیترانه به شهر توریستی کالکان می‌رسیم که قیمت خرید خانه و ویلا در آن زیر ۱۰۰ هزار یورو نیست. و تا یک میلیون یورو برای خرید ویلاهای لوکس ساحلی نیز بالا می‌رود. بنابراین پیش از جستجو برای خرید آپارتمان و ویلا در ترکیه لازم است که آگاهی کامل از گزینه‌ها و انتخاب‌های خود با توجه به بودجه و قدرت خرید خودتان داشته باشید. تا وقت خود را بیهوده صرف جستجو در مناطق گران و بالاتر از بودجه خود برای پیدا کردن خانه و ویلای ارزان در ترکیه ننمایید.

قیمت خانه و ویلا در مناطق مختلف ترکیه با هم بسیار متفاوت است و خوشبختانه برای تمامی بودجه‌ها می‌توان ملک و خانه برای خرید در ترکیه پیدا کرد. تنها کافیست از قیمت خانه و ویلا در مناطق مختلف ترکیه اطلاعات کافی داشته باشید. در این راه مشاورین موسسه رواک در تمامی مراحل خرید خانه در ترکیه از جستجو برای خرید خانه تا نهایی کردن معامله با شما خواهند بود.

 

1 8 1 - بهترین شهر برای خرید ملک در ترکیه کدام است ؟

خرید خانه در ترکیه با توجه به هدف خرید

نکته بعد که پیش از خرید خانه در ترکیه باید مدنظر داشته باشید؛ هدف شما از خرید ملک در ترکیه است. اگر هدف شما از خرید خانه و ویلا در ترکیه سرمایه‌گذاری و کسب درآمد و سودزایی باشد، خرید زمین و ویلا در مناطق دورافتاده شاید گزینه خوبی باشد. اما اگر قصد خرید خانه در ترکیه برای مسافرت و یا مهاجرت را داشته باشید، بهتر است دنبال یک آپارتمان و یا ویلا در مناطق شهری و محبوب ترکیه باشید که فضا و امکانات کافی برای زندگی داشته باشد. به‌این‌ترتیب می‌بینیم که هدف خرید نیز در انتخاب شما برای خرید ملک در ترکیه مطرح و مهم است. برای این منظور کافیست هدف و نیازهای خود را با ما در میان بگذارید تا بهترین گزینه را پیش روی شما قرار دهیم.

خرید خانه در ترکیه با توجه به سبک زندگی

مناطق مختلف و شهرهای مختلف ترکیه با توجه به جغرافیا و آب‌وهوا، جو و حس متفاوتی برای زندگی دارند. زندگی در مناطق ساحلی ترکیه با زندگی در مناطق شهری و جنگلی-کوهستانی آن متفاوت خواهد بود. به‌طور نمونه اگر دنبال زندگی جوان‌پسند خوش‌گذرانی با دوست و رفیق هستید، خرید خانه و ویلا در شهر ترابزون ترکیه یا مناطق آزاد استانبول را به شما پیشنهاد می‌کنیم. اما اگر دنبال زندگی آرام و بی‌دغدغه و یا بازنشستگی در مناطق کمتر شلوغ‌تر هستید و با زندگی ساده‌تر و در آرامش حال می‌کنید، باید از مراکز شهرهای بزرگ مثل استانبول که تا پاسی از شب شلوغ و پر رفت‌وآمد است پرهیز کنید.

آلانیا - بهترین شهر برای خرید ملک در ترکیه کدام است ؟

بهترین شهر ها برای خرید خانه در ترکیه

ترکیه یک کشور کاملا توریستی می باشد و سالیانه پذیرای میلیون ها گردشگر از سراسر کشور های جهان است. آب و هوای ترکیه و موقعیت جغرافیایی آن باعث گردیده مردم زیادی به این کشور علاقمند شوند و ترکیه را مقصد همیشگی خود برای گذراندن تعطیلات خود انتخاب کنند. از این رو اغلب شهر های ترکیه توریستی و شلوغ می باشد. زندگی در این شهر ها برای بسیاری از افراد مورد پسند است اما برخی از مردم نیز ترجیح می دهند در مناطق خلوت و بومی زندگی کنند.
از پر جمعیت ترین و جذاب ترین شهر های ترکیه برای خرید مسکن می توان به ازمیر، استانبول و آنکارا اشاره نمود، طی تحقیقات به دست آمده ایرانیان بسیاری در این سه شهر سکونت دارند. قیمت خانه در این شهر ها نسبت به شهر های دیگر تنوع بیشتری دارد. شهر های ازمیر و استانبول به لحاظ توریستی بودن شلوغ تر از شهر آنکارا هستند.

معرفی شهر استانبول: استانبول قلب تپنده ترکیه و بزرگترین شهر این کشور می باشد اغلب سرمایه گذاران و تجار بزرگ در این شهر کسب و کار دارند. استانبول یکی از شهر های بسیار شلوغ ترکیه است که نسبت به شهر های دیگر ترکیه توریست بیشتری دارد. اغلب برند های مطرح دنیا در صنعت پوشاک، لوازم خانگی و … در استانبول شعبه دارند. شرایط زندگی در استانبول نسبت به تهران کمی مناسب تر می باشد. قیمت خانه در محله های استانبول مختلف است. بخشی از استانبول در آسیا و بخشی دیگر در اروپا واقع شده است. اغلب مردم ترجیح می دهند در محله های اروپایی زندگی کنند. آب و هوای استانبول در تابستان و بهار ملایم و آرام است و در پاییز و زمستان نسبتا سرد. استانبول در کنار دریای مرمره و تنگه بسفر (باعث جدا شدن قاره اروپا و آسیا) واقع شده است. استانبول تنها شهری در جهان می باشد که در دو قاره قرار دارد. به یقین می توان گفت استانبول مرکز صنعتی ترکیه است. زندگی در این شهر مزایای و معایب خود را دارد. مهمترین عیب آن شلوغی شهر و گرانی حمل و نقل است اما در کل شرایط زندگی مردم در استانبول بسیار بهتر از تهران می باشد.

معرفی شهر ازمیر: ازمیر سومین شهر بزرگ ترکیه به حساب می آید. ازمیر شهر ساحلی دریای اژه است به همین دلیل آب و هوای مدیترانه ای دارد آب و هوای اغلب روزهای سال در این کشور نسبتا آرام و ملایم است. جمعیت ازمیر کمتر از ۴۰ میلیون نفر است. ازمیر در قسمت غربی ترکیه می باشد. این شهر به دلیل بنادری که دارد یک شهر تجاری محسوب می شود. همچنین جاذبه های تاریخی فراوانی مانند غار اصحاب کهف، خانه حضرت مریم، شهر باستانی افس و … در این شهر واقع شده اند. شرایط زندگی در ازمیر نسبت به شهر های دیگر ارزان تر است. شهر زیبای ازمیر از لحاظ ارزانی، شرایط مناسب زندگی و … رتبه 6 ام در بین شهر های برتر جهان را دارد. هزینه زندگی در ازمیر ترکیه بسیار کمتر از زندگی در تهران است.

معرفی شهر آنکارا: همانطور که می دانید آنکارا پایتخت کشور ترکیه می باشد. آنکارا در مقایسه با استانبول خلوت تر است. این شهر دومین شهر بزرگ ترکیه می باشد. آب و هوای آنکارا در تابستان نسبتا گرم و در روز های دیگر سال بارانی و ابری است. هزینه زندگی در شهر آنکارا تقریبا معمولی می باشد. این شهر در مقابل شهر های دیگر ترکیه توریست کمتری دارد به همین دلیل برای آن کسانی که به دنبال زندگی در شهری نسبتا آرام هستند، مناسب می باشد. آنکارا از گذشته تا به امروز پیشرفت های زیادی داشته است به همین دلیل می توان این شهر را جز شهر های مناسب زندگی انتخاب نمود.

به غیر از شهر های گفته شده شهر های دیگر ترکیه نیز برای زندگی مناسب هستند. انتخاب محل زندگی بستگی به شرایط زندگی شما دارد. در انتخاب محل زندگی باید به شرایط زیر دقت کنید:
• آب و هوای شهر مورد نظر
• میزان جمعیت و شلوغی شهر
• توریستی و گردشگری بودن
• بررسی محله های مختلف شهر
• نزدیکی به مراکز خرید
• دسترسی مناسب
• کسب و کارتان
• نزدیکی به مراکز آموزشی و تربیتی

موسسه رواک می تواند شما را در یافتن منطقه مناسب برای خرید خانه یاری نماید. اگر قصد خرید ملک به منظور سرمایه گذاری برای اخذ اقامت و شهروندی را دارید می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

همچنین شما ممکن است علاقه مند باشید

خرید خانه های لوکس ...

فروش ویژه خانه های لوکس در شهر زیبای استانبول برای یک خرید...

خرید خودرو – LAND ...

  نوع خودرو سال تولید کارکرد km قیمت TL LAND ROVER 2008...

خرید خودرو – Dacia ...

  نوع خودرو سال تولید کارکرد km قیمت TL Dacia DOKKER 2015...

خرید خودرو – JETTA

  نوع خودرو سال تولید کارکرد km قیمت TL JETTA 2015 129/000...

خرید خودرو – FLUENCE

  نوع خودرو سال تولید کارکرد km قیمت TL FLUENCE 2016 103/000...

خرید خودرو – Cıtroen ...

نوع خودرو سال تولید کارکرد km قیمت TL Citroen  nemo 2012 120/000...

خرید خودرو – FIAT

  نوع خودرو سال تولید کارکرد km قیمت TL FIAT 2014 118/000...

خرید خودرو

در جهت رفاه حال هموطنان عزیز موسسه رواک تصممیم گرفته تا خدمات...

خرید خودرو – Ford ...

 : نام خودرو سال تولید کارکرد km فیمت TL Ford Tourneo 2017...

بهترین محله ها در ...

- ببک لوکس ترین محله استانبول مناطق خوش آب و هوا و...

خرید ملک با وام ...

چگونه می توانیم در ترکیه یک ملک را از طریق وام بانکی...

نکات مهم در خرید ...

نکات مهم در خرید ملک در ترکیه 2019 پروسه خرید ملک در...

مزایای خرید ملک در ...

سرمایه گذاری خارجی در ترکیه از جهت خرید ملک در این کشور...

مصاحبه با استاد رقص ...

✅مصاحبه با استاد رقص ایران محمد خردادیان در یکی از برترین پروژه...

پایان کار ساختمان در ...

اهمیت پایان کار ساختمان در ترکیه اسکان یا پایان کار در ترکیه...

قوانین خرید ملک در ...

قوانین خرید ملک در ترکیه برای خرید موفق ملک با مشاورین دپارتمان...

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت